http://kupicpigulki.pl/antybiotyk-dni-bez-recepty/

O Wojtku z planety Uran

nominacja jury i internautów
Autor: Agnieszka Dydycz, Antoni Oniśko
Wydawnictwo: Alegoria
Data wydania: 2016-10-26
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-62248-73-5
Ilość‡ stron: Ilość stron: 94

150 lat to wcale nie tak dużo, gdy się jest mieszkańcem planety Uran. A tyle właśnie ma Wojtek, który aż stamtąd przyleciał na Ziemię. Tu zaprzyjaźnił się z pięcioletnim Antosiem, króliczkiem i całym stadem nietoperzy mieszkających w zoo. Czy małemu przybyszowi z planety Uran spodoba się u nas? Jakie przygody czekają go na Ziemi?

Musicie o tym koniecznie przeczytać!

Przekonacie się przy tym, jak fascynujące jest poznawanie świata, także tego wokół nas, oraz jak ważna jest przyjaźń i serdeczność. I dlaczego ziemskie jedzenie jest takie smaczne… I musicie jeszcze wiedzieć, że Antoś istnieje naprawdę. To właśnie on opowiedział swoim rodzicom o Wojtku, a jego mama tę historię opowiedziała nam. Czy to nie wspaniałe?

  "Chciałbym spędzić na planecie Uran długie wakacje razem z Wojtkiem i moimi wnukami: Aaronem, Mają, Adasiem, Jadzią i dorosłą już Leną. Każdy z nas czasem czuje się... kosmitą. Lepiej mieć wtedy obok siebie bliskie"

Andrzej Seweryn, aktor

"Czy na pewno masz czas? Bo od tej książeczki trudno się oderwać."

Jacek Santorski, psycholog, psychoterapeuta, wydawca.

"Nieziemska historia - w sam raz na GILgotki Kosmiczne!"

Agnieszka Gil, pisarka, popularyzatorka kultury.

"Polecam z całego serca; kosmicznie piękna opowieść o niezwykłej przyjaźni!"

Dorota Schrammek, pisarka, popularyzatorka czytelnictwa wśród dzieci i dorosłych.

"Humor, wartka i wciągająca akcja, zabawny i charakterystyczny główny bohater to atuty książeczki."

Zespół Pedagogiczny z Ogniska Wychowawczego „Praga” im. K. Lisieckiego „Dziadka”

Agnieszka Dydycz - urodzona w XX w., mama Antosia. Pracuje, pisze i tworzy unikatowe obrazki 4D. Założyła i prowadzi małą, ale prężną Fundację „Pomóżmy Dzieciom”. Jako autor, zadebiutowała zabawną książką dla dorosłych pt. „Z pamiętnika masażysty”.

Antoś Oniśko - urodzony w XXI w. Kreatywny ośmiolatek i duma rodziców. Jego pasją jest kosmos, nauka i różne doświadczenia. Lubi minecraft, klocki lego i jazdę na rowerze. Kolekcjonuje świnki i prosiaczki. Uwielbia żelki i marchewki.

Tą książką wspieramy Fundację "Pomóżmy dzieciom" - 70% przychodu!! z jej sprzedaży zostanie przekazane na wsparcie tej fundacji (KRS 0000130515), która działa nieprzerwanie od 1998 r. a jej głównym celem jest pomoc dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej oraz umożliwienie im rozwoju duchowego i intelektualnego. Fundacja działa poprzez udzielanie wsparcia finansowego placówkom i instytucjom, które na co dzień zajmują się opieką nad dziećmi i młodzieżą pokrzywdzoną przez los, sponsoruje także stypendia naukowe, finansuje wypoczynek letni i zimowy.

Patroni medialni
logo 1logo 2logo 3logo 4logo 5logo 6logo 7logo 8logo 9logo 10logo 11logo 12logo 13