Po drugiej stronie strachu

Autor: Anika Gielzak
Wydawnictwo: Gielzak.pl
Data wydania: 2021-10-08
Kategoria: Romanse
ISBN: 9788396238214
Ilość‡ stron: Ilość stron: 448

Blake Blue ma wszystko: urodę, pieniądze, przyjaciół, miłość... Ma też mroczną przeszłość, której nie pamięta. Za to jej żywiołowy charakter sprawia, że często wpada w kłopoty.
Na prośbę ojca wraca z Nowego Jorku do Barcelony, co rozpoczyna pasmo nieprzewidzianych, czasem trudnych do wytłumaczenia wydarzeń, które powoli zatruwają jej myśli.
Tam też poznaje atrakcyjnego mężczyznę, który działa na nią jak magnes i komplikuje jej związek z Maksem. Jednocześnie pojawiające się w głowie Blake obrazy sprawiają, że czuje się zagubiona.
Czy mgliste wspomnienia są tylko wytworem jej wyobraźni?

,,Po drugiej stronie strachu" to powieść łącząca w sobie wątek miłosny z elementami fantasy, gdzie akcja rozgrywa się w realiach wielkomiejskich, miksując w sobie przeszłość i teraźniejszość. To opowieść, która pobudzi Twoje zmysły i zachwyci lekkością. Będzie ona dozować skrajne emocje i porywać, by zapragnąć tego, co jest po drugiej stronie strachu. Historia, która Cię wciągnie i zostawi niedosyt. Poznaj złożoność Blake Blue. Wejdź w wymiar jej pragnień, w którym obawy oznaczają wolność.

To dopiero pierwsza część większej, bardziej złożonej historii. Jest czymś dużo więcej niż tylko gorącym romansem. To opowieść o uczuciach, przyjaźni i o czymś, co będziesz odkrywać razem z główną bohaterką. To książka o tajemnicach i grach pozorów, oraz o walce z własnymi słabościami.
Zdecydowanie musisz ją poznać, bo opowiada o wszystkim, czego pragniesz, nawet jeśli się tego boisz.

SklepCenaLink
Patroni medialni