Kobiece everesty

Autor: Małgorzata Wasilewska
Wydawnictwo: selfpublishing
Data wydania: 2022-03-08
Kategoria: Literatura faktu
ISBN: 9788396225917
Ilość‡ stron: Ilość stron: 246

Bohaterkami mojej książki są zwyczajne kobiety. Takie z sąsiedztwa, mijane każdego dnia przy osiedlowym sklepiku. Różni je niemal wszystko: wiek, doświadczenie, styl życia, odwaga. Łączy jedno: każda z nich w pewnym momencie swojego życia uwierzyła, że może zmienić: siebie, swoje otoczenie, perspektywę. Że - choć to nie zawsze jest proste - można, trzeba, a już na pewno warto to zrobić.
Czasem szły na obdartych kolanach, czasem z radosnym uśmiechem zwycięstwa. Idą wciąż, bo przecież życie toczy się dalej, a moje bohaterki stają przed kolejnymi wyborami. Każdego dnia. Podjętych decyzji żadna nie żałuje.
Wszystkie zgodziły się wystąpić pod prawdziwymi nazwiskami, choć ich historie obnażają wiele słabości. Jestem im wdzięczna za wpuszczenie mnie w ich intymny świat i odwagę dokonania wiwisekcji własnych przeżyć. Tym chciały podzielić się także z Wami.
To książka dla kobiet, które szukają inspiracji, motywacji do zmiany, odpowiedzi na własne wątpliwości. W erze nakładania filtrów zapominamy o tym, co ważne. Że każdy może i ma prawo walczyć o siebie i swoją godność. Że człowiek sam w sobie jest wystarczający.

SklepCenaLink
Patroni medialni